Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

W naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć bogatego wyboru torebek foliowych z tworzywa HDPE, które są powszechnie wykorzystywane w piekarniach, sklepach spożywczych, mięsnych, rybnych, a także prywatnych gospodarstwach domowych. Woreczki wykonane z polietylenu o dużej gęstości są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu znakomicie służą do zabezpieczania żywności przed wysychaniem, wilgocią czy kurzem. Oferowane torebki foliowe doskonale sprawdzają się również do pakowania rozmaitych produktów przemysłowych.

Torebki foliowe

Wszechstronne i praktyczne torebki foliowe HDPE

W sprzedaży posiadamy torebki foliowe idealne do pakowania żywności, ale także mrożenia jedzenia. Proponujemy wyłącznie bezpieczne wyroby, które dysponują atestem oraz nie wchodzą w reakcję z produktami spożywczymi. Oferujemy wyjątkowo funkcjonalne worki w różnych wymiarach i praktycznych, dużych opakowaniach na przykład po 800 lub 1000 sztuk, dzięki czemu z pewnością posłużą Państwu przez wiele tygodni. Zachęcamy do wybierania toreb foliowych dostępnych w konkurencyjne cenie oraz składania zamówień online!

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jakie są różne rodzaje torebek foliowych dostępnych na rynku?
Odpowiedź: Torebki foliowe występują w różnych rodzajach, takich jak torebki zamykane na suwak, torebki do pakowania próżniowego, torebki na zakupy, a także specjalistyczne torebki foliowe używane w przemyśle spożywczym i medycznym.

2. Jak mogę prawidłowo utylizować używane torebki foliowe?
Odpowiedź: Utylizacja torebek foliowych zależy od lokalnych przepisów. Wiele miejsc umożliwia recykling torebek, podczas gdy inne wymagają ich wyrzucania do odpowiednich pojemników na odpady.

3. Czy torebki foliowe są bezpieczne do przechowywania żywności?
Odpowiedź: Większość torebek foliowych jest bezpieczna do przechowywania żywności, jednak zaleca się używanie torebek przeznaczonych specjalnie do kontaktu z żywnością, aby uniknąć przenikania szkodliwych substancji.

Sprawdź również: Torebki śniadaniowe papierowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl