Letni romans od Colleen Hoover

Colleen Hoover jest pisarką, której nie trzeba przedstawiać. W końcu jej pisarski debiut miał miejsce już wiele lat temu. Od tego czasu pisarka stale pisze nowe zaskakujące powieści dla czytelników oraz zyskuje międzynarodową sławę. Jej książki są tłumaczone na wiele języków, a sama pisarka już od dawna nie jest znana tylko w samej Ameryce. Jej najnowsza książka już wkrótce ma premierę. “Nagie serca” (https://www.taniaksiazka.pl/nagie-serca-colleen-hoover-p-1534155.html) to pozycja, która jest połączeniem literatury obyczajowej oraz romansu. Co takiego przygotowała Colleen Hoover na kartkach swojej powieści?

Letni romans od Colleen Hoover, czyli “Nagie serca”

Colleen Hoover w swojej najnowszej książce “Nagie serca” przedstawia losy dwójki ludzi, którzy właściwie dopiero wchodzą w dorosłość oraz świat wielkich uczuć. Główni bohaterowie to Beyah oraz Samson. Dziewczyna jest trochę wycofaną osobą, która nie zaznała w życiu zbyt dużo ciepła oraz dobroci. Jej życie upłynęło na nauce oraz staraniu się o lepsze jutro. Udało się jej to zaskakująco dobrze. Dziewczyna zawalczyła o stypendium, które zostało jej przyznane. Może już wkrótce rozpocząć studia na wymarzonym kierunku i uczelni jednak nim to się stanie czeka ją jeszcze jedna niespodzianka. Jej matka niespodziewanie umiera, a dziewczyna musi zamieszkać z ojcem, którego ledwo zna. Jest ona dla niej niczym przechodzień na ulicy- zupełnie anonimowy. Dziewczyna po przeprowadzce do ojca poznaje Samsona. Chłopak jest zupełnie inny od niej. Wychował się w pięknym, bogatym, ciepłym domu.

Co wydarzy się dalej z Samsonem i Beyah

Samson- sąsiad dziewczyny szybko przestanie być dla niej nieznajomym z okolicy. Chłopak mimo, że wydaje się być jej zupełnie inny od niej samej to jednak a w sobie coś. Tym czymś jest wrażliwość, którą Beyah jest w stanie dostrzec z wzajemnością. Ich relacja z czasem się pogłębia. Poznają się oni coraz lepiej, spędzają ze sobą chętnie czas, a ich romans wisi w powietrzu. Postanawiają oni, że między nimi zajdzie tylko letni romans i nic więcej jednak co z tej obietnicy wyniknie? Zarówno dziewczyna jak i chłopak spędzają ze sobą piękne chwile, a lato ma już wkrótce dobiec końca. Nim to jednak nastąpi dziewczyna odkryje o chłopaku pewien sekret, który może skończyć ich znajomość. Beyah mimo, że targają nią emocje i namiętność będzie musiała zdecydować co zrobić. Książka “Nagie serca” będzie nie tylko historią romantyczną, ale także taką w wieloma zaskoczeniami i zwrotem akcji. Premierowa Colleen Hoover już wkrótce w księgarni.