“Nagie serce” – fabuła

Premiery 2021 roku na okres letni zapowiadają się gorącą. Wśród nich pojawią się także pozycje, które przyprawią czytelników o szybsze bicie serca oraz wypieki. Mowa tutaj o premierowej książce Colleen Hoover, która przyniesie ze sobą prawdziwe tornado emocji. Książka nosi tytuł Nagie serca ze strony www.taniaksiazka.pl, a prezentuje historię dwójki młodych ludzi, którzy nieoczekiwanie zaczęli ze sobą romans. Ich relacja mimo, że momentami będzie wydawać się idealna to jednak z czasem pojawią się sekrety, które zmienią wszystko.

“Nagie serca”- fabuła

Tytuł książki Colleen Hoover nie zdradza nawet cienia fabuły. Warto więc nieco o niej poczytać. Książka “Nagie serca” będzie opowiadać historię o dwójce nastolatków, którzy mimo, że są rówieśnikami to jednak wiele ich różni. Główna bohaterka Beyah nie miała jak dotąd życia usłanego różami. Było ono zimnie, samotne, bez rodzinnego ciepła oraz wsparcia. Dziewczyna już od najmłodszych lat była zdana na siebie, a nie pomogło również to, że była ona wychowywana w biedzie. Jej życie jednak nie było wypełnione tylko smutkiem, znalazło się też miejsce na ambicję, która pomogła dziewczynie zdobywać dobre wyniki w nauce oraz stypendium, które pozwoli jej iść na wymarzone studia. Wszystkie te plany układały się świetnie jednak nieoczekiwanie umarła matka dziewczyny. Behay stoi teraz samotnie u progu wielkich zmian. Będzie ona musiała przeprowadzić się do ojca, który mimo, że jest jej biologicznym ojcem to jednak jego rola w życiu dziewczyny była wręcz symboliczna. Dziewczynę czeka jednak niespodzianka od losu, ponieważ czeka ją spotkanie Samsona. Kim on jest ?

Kim jest Samson w książce Colleen Hoover?

Książka “Nagie serca” od pisarki Colleen Hoover skupia się na dwóch głównych postaciach jest nią Beyah oraz Samson. Kim on jest? Samson jest bohaterem, który w odróżnieniu od Beyhi miał wszystko w życiu czego potrzebował, a przynajmniej tak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jest ona w wieku zbliżonym do głównej bohaterki co sprawia, że ich zapoznanie się będzie miało miejsce dość spontanicznie. Ich znajomość będzie się zacieśniała dość szybko. Beyah zauważy, że chłopak ma w sobie duże pokłady wrażliwości, podobnie z resztą jak ona sama. Wspólne cechy charakteru będą dla nich czymś co ich do siebie zbliży. W końcu chłopak oraz dziewczyna zadecydują, że będą oni razem aż do końca lata. Letni romans stał się ich planem. Jednak nieoczekiwanie na światło dziennie wyszedł pewien sekret. Co on zmieni między kochankami?